Sosyal Medya Hesaplarımız

Asma Tavan Çeşitleri

Asma Tavan Çeşitleri
asma-tavan-modelleri-2018

Asma tavan çeşitleri ve fiyatları

Asma Tavan Çeşitleri

Asma Tavan Çeşitleri ile artık dekorasyon konusunda karar vermek ve evinizi yenilemek çok kolay.

Bunun yanı sıra bulundugunuz ortama göre asama tavan modelini seçmek en doğru karar olmuş olur. Çeşitlerin kararını mobilya, halı, TV unitesi v.b gibi kendini gösteren aksesuarlar kullanılarak muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yapımından önce ne istediğine karar vermeniz cok önemli bulundugunuz ortam dışarıdan aldıgı gün ışığı, kaçındı katta olduğunuz, ve bunun yanınada asma tavan ledli modellerinde seçeceğiniz asma tavan spotları o konuyada değinmek istiyorum.

Spot ışıklı asma tavan nasıl olmalı

Spot olarak bulundugumuz ortamın hangi rente ışık ihtiyaç duydugu çok önemlidir ortam cok aydınlık olabilir yada güneş ışıgı az geliyor olabilir buna spot ışıklı asma tavanda seçeceğimiz spot ışıklı asma tavan modelinde karanlık ortamı ferah ve aydınlık bi hale getirebiliriz. Asma Tavan Çeşitleri konusunda en çok ilgi duluan modellerinden biri de kare asma tavan modelleridir.

Spot ışıklı asma tavan‘ın Spotlardaki aralıkları nasıl ve neye göre ayarlanmalı diye düşünüyorsanız bunları aralıkları en ideal olarak 100-150 cm olarak belirleye bilirsiniz. Tabi o verdiğim ölçüler seçdiğiniz asma tavan çeşitlerine göre değişebilir.

Asma tavan modeli seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

Eğer hiç bir eşya alınmamışta seçiminizde özgürsünüz dilediğiniz seçebilirsiniz. Buna istinaden seçdiğiniz modele en uygun duvar kağıdı modelleri, mobilya ,aksesuar v.b eşyaları seçmeniz çok kolay olacak.

Hali hazırda yaşadığınız bir evi veya ofisinize asma tavan çeşitlerinden yapmak isterseniz buna ilk olarak en büyük etken mobilyalar ve duvar kağıdı modelleri ( varsa) ve ufak tefek ayrıntıları gözden kaçırmanız muhtemel olabilir.

 

WhatsApp WhatsApp iletişim