Sosyal Medya Hesaplarımız

Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sistemleri
Salon Asma tavan fiyatları

Salon Asma tavan fiyatları

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan sistemleri, Ortamların akustik dekorunun en iyi şekilde canlandırılması, ısı ce sıcaklık yalıtımının entegre edilmesi, ışığın iletimin ideal derecede olması gibi nedenlerle yapılan asma tavan sistemleri günümüzde çeşitli şekillerde ve modellerde yapılmaktadır. Asma tavanın yapıldığı yerler olarak evlerimiz, sinema salonlarını, alışveriş merkezlerini, ofis gibi iş yerleri sayabiliriz. Genelde led ışıkla yapılandırılan asma tavan led olarak ışıklandırma sistemi asma tavanlarda uygulanmaktadır. Led ışıkların asma tavan sistemlerine monte edilirken doğru aralıklarda ve uygun şekilde monte edilmesi gerekir. Böylece ışıklandırma sistemi asma tavan sistemlerinde en doğru şekilde uygulanmaktadır.

Asma Tavan Yapımı

Asma tavan yapımı, pek çok iç mekanların inşasında dekor ve çeşitli şekilde fonksiyonel olarak kullanılan asma tavan sistemleri olarak öncelikle sabit bir sistem oluşturulur. En çok tercih edileni galvaniz saç sistemidir. Galvaniz ya da farklı sistemler üzerine alçıpan yapılması ile elde edilen sisteme asma tavan sistemi denir. Bu sistem sayesinde muhteşem görünümlü dekor elde edildiği gibi aynı zamanda ısı ve ses sistemlerinin yalıtımının en üst düzeyde olması da sağlanmaktadır.

Asma Tavan Büyükçekmece

Alçıpan tekniği ile genellikle hazırlanan ve iç mekanlara konforu ve fonksiyonelliği en iyi şekilde sağlayan asma tavan Büyükçekmece olarak asma tavan sistemleri Büyükçekmece semtinde lider firmalar vasıtasıyla en iyi şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Kaliteli işçilik ile hazırlanan, iş bilir kişiler eli ile profesyonel kişiler tarafından asma tavan sistemler, hayata geçirilmektedir. Asma tavan sistemleri olarak her bütçeye uygun olan çeşitli malzemeler ile asma tavanlar inşa edilmeye çalışılmaktadır.

Asma Tavan Avcılar

Asma tavan avcılar, İstanbul Avcılar semtinde asma tavan yapıları olarak asma tavan Avcılar kapsamında sistemler inşa edilmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu engin bilgi ve tecrübe ile kaliteli asma tavan ürünleri siz değerli müşteriler için yapılmaktadır. İstediğiniz modelde ve istediğiniz yapı malzemesi ile hazırlanan ürünler sayesinde iç mekanlarınız için hayal ettiğiniz en iyi dekorasyon sistemi de hazır hale getirilmektedir. Her zevk ve tarza uygun asma tavan model ve çeşitleri ile seçme özgürlüğünüzün en iyi derecede oldu bol çeşitte asma tavan model ve çeşitleri ile siz de arzu ettiğiniz şekilde iç mekanlarınızı en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. 

Asma Tavan modellerimiz

WhatsApp WhatsApp iletişim