Sosyal Medya Hesaplarımız

Bütçenize Uygun Duvar Kağıdı Bulabilirsiniz

Bütçenize Uygun Duvar Kağıdı Bulabilirsiniz

Bütçenize Uygun Duvar Kağıdı Bulabilirsiniz

Bütcenize-Uygun-Duvar-Kagidi-Bulabilirsiniz

Bütcenize-Uygun-Duvar-Kagidi-Bulabilirsiniz

Duvar kağıdı, her tip mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu anlamda birçok farklı duvar kağıdı modeli söz konusudur. Ev duvar kağıdı için tercih edilebilecek olan ürünlerde bir artış mevcuttur. Çünkü ithal duvar kağıdı türleri piyasaya dahil olmuştur. Ev ya da ofis için duvar kağıdı seçecek olan kişilerin, mekandaki yapı ve renkleri göz önüne alması gerekmektedir. Böylelikle tam anlamı ile bir uyum yakalamak çok kolay olacaktır. Bunun yanı sıra duvar kağıtlarının temizliği de önemlidir. En rahat şekilde temizlenebilecek olan duvar kağıtları seçilmelidir.

Duvar Kağıdı Modelleri Nasıldır?

  • Duvar kağıdı desenli modelleri, bir kesimin çok büyük ilgisini çeker. Desen konusunda farklılık söz konusudur. Retro desenler mevcuttur. Bunun yanı sıra figürler, film karakterleri gidi seçenekler de vardır.

  • Canlı duvar kağıdı, ilk bakışta gerçek gibi durmaktadır. Bundan dolayı görünümü çok güzeldi. Duvar kağıdının üzerine çok değişik manzaralar koyulmuştur. Bu anlamda bir sınırlama söz konusu değildir. Gündüz ya da gece çekilmiş olan bir kent manzarası, çok şıktır. Ormandan bir kesit, güneşin doğuşu, okyanus ve deniz kenarı gibi opsiyonlar da mevcuttur.

  • Tüm bunların dışında kullanım amacına göre üretilmiş olan duvar kağıtları da tercih edilebilir. Buna göre bebekler ya da gençler için özel ürünler söz konusudur.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıdı, her üründe olduğu gibi kirlenme gibi durumlar ile karşı karşıya gelmektedir. Buna göre ürünün temizlenmesi çok önemlidir. Fakat temizleme dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Buna göre sıcak ya da soğuk su yerine ılık su kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra bir sünger ile silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yumuşak bir bez de kullanılabilir.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıdı satın al ile alakalı olarak online bir şekilde sipariş verebilir. Bunun öncesinde fiyat karşılaştırması yapılır. Üzerinde desen olmayan ve kabartmasız ürünler daha ucuz bir fiyat üzerinden satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra tekstil sektöründe kullanılan malzemeler ile tasarlanmış olan duvar kağıtları daha pahalıdır.

WhatsApp WhatsApp iletişim