Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Duvar Kağıdı

Desenli Duvar Kağıdı
kabartmali-duvar-kagidi

kabartmali-duvar-kagidi

Desenli duvar kağıdı ev yapı malzemeleri olarak  tekniği en çok kullanılan tekniklerin başında gelmektedir. Kullanışlı olması, uzun süre kullanılabilmesi, kolay uygulanabilir olması, ısıyı ve ses yalıtımını iletmesi gibi pek çok özelliklerinden dolayı duvar kağıdı modelleri 2018 daha sık tercih edilmektedir. Duvar kağıtlarının duvara uygulanırken bazı özelliklerin akılda tutulması iyi olacaktır. Örneğin uygulama yaparken duvarların düz mü çıkıntılı mı, hangi odaya kullanacağınız gibi ayrıntılara dikkat etmeniz duvar kağıdını doğru bir şekilde uygulamanız bakımından önemlidir. Bu açıdan duvar kağıdı uygulaması yapılırken ve desenli duvar kağıdı seçerken bunları göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Duvar Kağıdı Avcılar

Duvarların temizliği ve görselliği açısından tercih edilen duvar kağıtların uygulanması için desenli duvar kağıdı uygulanır. Satın almış olduğunuz duvar kağıdını kaplamadan önce duvarınızın zeminin temiz ve pürüzsüz olmasına dikkat edin. Sonrasında duvar kağıdınızı yapıştırmak için tutkalınızı suyun içinde iyice dağılmasını sağlamak için bir süre bekletin. Tutkal suyun için iyice çözülünce duvara yapışkanı iyice yedirin. Duvar kağıdınızın desenli kısmına dikkat ederek duvara düzgün bir şekilde yapıştırmaya çalışın. Sonrasında düzgün ve doğru bir şekilde duvar kağıdınızın duvara yapıştırdıktan sonra kabarcık oluşmaması için mala ya da falçata yardımıyla kabarcıkların oluşmasını önleyin.

Kabartmalı Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı tasarımları olarak kabartmalı duvar kağıdı modelleri son zamanların en çok beğenilen ve tercih edilen duvar kağıdı modellerinden birisi olarak bilinir. Kabartma tekniği ile hazırlanan kabartma desenli duvar kağıtları ile ev ve iş yerlerinde sıra dışı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Mükemmel dizayn ve estetik bir ortam sağlamak amacıyla kabartmalı duvar tasarımları ideal duvar tasarımlarından birisidir.

Duvar Kağıdı Modelleri

Piyasa da satılan farklı tekniklerle hazırlanan kabartmalı duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır. İthal, taş desenli, 3 boyutlu duvar kağıdı, manzara desenli duvar kağıtları gibi pek çok tasarım ve modelde olan duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır. Zevkinize ve tarzınıza göre istediğiniz model ve tasarımda duvar kağıdı seçerek ortamların duvarlarını duvar kağıdı tasarımları ile en iyi şekilde süsleyebilirsiniz. Ev dekoru için duvar kağıdı tasarımlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Uygulanmış 20 adet salon modelleri için ” BURAYA  ” tıklayınız.

WhatsApp WhatsApp iletişim