Sosyal Medya Hesaplarımız

Dijital Baskı Duvar Kağıdı

Dijital Baskı Duvar Kağıdı
Dijital-Baski-Duvar-Kagidi

Dijital-Baski-Duvar-Kagidi

Kişiye Özel Dijital Baskı Duvar Kağıdı

Dijital Baskı Duvar Kağıdı , Sahip olduğumuz mekanlara mutlu bir kapı açmak, derinlik katarak gerçek görünüm içerisinde yaşamak hepimizin isteğidir.

 

Duvar kağıtları güzel tasarımları ile yaşam alanlarımıza ilham kaynağı olmak için üç boyutlu, fotoğraf baskılı, dijital baskı teknikleri ile popüler olmak adına her geçen gün gelişmektedir.

 

Dijital baskı tekniği üç boyutlu görseller ile sektöre giriş yaptı. Duvar kağıdı dekorasyondaki vazgeçilmezliğini her zaman sürdürmektedir.

 

Duvar kağıdının desenleri, boyadan daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Hataları düzeltmeye yarayan yönü asla inkar edilemez. Mekana derinlik, ferahlık ve daha sıcak etkiler kazandırabilir. Kasvetliyse aydınlık hale getirebilir. Dijital baskı duvar kağıdı sayesinde, evinizin pek çok alanına canlılık katabilirsiniz.

 

Evinizin duvarından sıkıldıysanız, dijital baskı  kendinize hareketli fonlar oluşturabilir. Duvar kağıdı tutkalı sayesinde istediğiniz vakit değiştirebilirsiniz. Yüzeyi kolay temizlenir, yıllar sonra duvarda iz bırakmaz, dolayısıyla sökümünden sonra herhangi bir temizlik ya da tadilat işlemine gerek duyulmayan sorunsuz ürünlerdir.

 

Işıkla oynayın, hataları dokuyla gizleyin, uygun tarzı yakalayarak seçin ve karıştırın!

 

Genç Odasına Özel Dijital baskı duvar kağıdı;

 

  • Tekstil tabanlı sertifikalı ham kağıt üzerine,
  • Su bazlı özel mürekkep kullanılarak yüksek teknoloji makinalarda üretilmektedir.
  • Kullanılan hammaddeler, sarf malzemeleri ile üretim prosesinin tüm safhaları çevre dostu olma özelliğe sahiptir.

 

Dijital baskı duvar kağıdı modellerinin büyük bölümünü özel tasarım ağırlıklı desen ve görseller oluşturmaktadır. Özel desen ya da görsel talepler doğrultusunda çalışılmaktadır. Dolayısıyla kişiye veya firmaya özel desen alternatifleri hazırlanabilmektedir.

Dijital baskı duvar kağıdı ürünleri duvarın tek bir cephesinde alınmış net ölçü üzerinden önce bilgisayar ortamında firesiz olarak tasarlanarak ölçeklendirilir. Uygulama esnasında sıfır hata ile desenleri denk getirilmek suretiyle, su bazlı tutkal aracılığıyla duvara uygulanır ve sonucunda duvarda ek yerleri belli olmaksızın tek bütün bir parça şeklinde geliştirilir.

Alışveriş listelerine yazılan duvar kağıtları, alıştığımız klasik desenlerden çok farklı tasarımlarda karşımıza çıkıyor.

  • Retro,
  • Optik,
  • Geometrik,
  • Kitsch motiflerle kaplanan yüzeyler mekanlarımıza üçüncü boyut katarak yeni bir grafik açılım yaratıyor.

Dijital baskı teknolojisinin sunumu. Bu teknikte fotoğrafların boyutu ve orantısıyla oynayarak özgün desenler yaratmak mümkündür. Bu desenleri duvarınızın istediğiniz bölümünde kullanabilirsiniz.

 

Eviniz ve iş yeriniz için birbirinden yeni, çevreci, sağlığa zararsız, yüksek kalitede ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp iletişim