Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Günümüzde duvar kağıdı iç mekan dizaynlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise hem şık bir görüntü oluşturması hem de kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Duvar kağıdı aynı zamanda boya işlemine göre çok daha kolaydır ve boyaya istinaden çok daha kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Duvar Kağıdı Modelleri

Her tarza uygun farklı desenlerde ve farklı renklerde duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır. Duvar kağıtları ile odanızın içerisinde değişimler yapabilir, kişiliğinizi yansıtabilir ve mobilyalarınız ile kombin sağlayarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.
Duvar kağıdı modelleri içerisinde düz ve desenli olmak üzere pek çok çeşit bulunmaktadır. Duvar kağıdı ile duvarınızın tamamını kaplayabileceğiniz gibi sadece belirli bir kısımda da kullanabilirsiniz. Odanızda kendinize özel bir alan belirlemek istiyorsanız taş desenli duvar kağıtları tam size göre. Taş desenli duvar kağıtları son zamanların trendi. Odanıza farklı bir hava katmak istiyorsanız taş desenli duvar kağıtları ile kaplama yaparak odanızda değişik bir hava oluşturabilirsiniz. Duvarlarınızın tamamını taş deseni ile kapladığınızda duvarlarınıza dokunmadan kimse onun yapıştırma olduğunu anlamaz ve gerçek taş görüntüsü yansıtır.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları da en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtları uygulanmakta olan alanın daha ferah görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu duvar kağıtlarında resimler gerçeğe dönük olduğundan dolayı fiyatları diğer duvar kağıdı modellerine göre yüksektir ancak uygulama işleminde herhangi bir fark yoktur.
Duvar kağıtlarının fiyatları ise kağıdın kalitesine ve boyutuna göre farklılık sağlamaktadır. Duvar kağıdının ölçüsü büyüdükçe fiyatında da artış olmaktadır.

Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Duvar kağıdı modelini belirlerken uyum sağlaması açısından odanın içerisinde yer almakta olan eşyaların renk tonu baz alınarak seçim yapılmalıdır. Duvar kağıtlarında sayısız renk tonu ve desen modelleri bulunmaktadır. Duvar kağıdı uygulama işlemini kendiniz de kolay bir şekilde maliyetsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Badana işleminde boyanın sürülmesinden kurumasına kadar pek çok aşama gerçekleşmekte ve zaman kaybı yaşanmaktadır ancak duvar kağıdında sadece uygulanacak bölgeyi seçerek yapıştırma işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Duvar kağıdı modelleri için Sitemizdeki Online Duvar kağıdı kataloguna bakabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp iletişim