Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı Alternatiflerinde Çeşit Çok

Duvar Kağıdı Alternatiflerinde Çeşit Çok
salon-duvar-kagidi

salon-duvar-kagidi

Duvar Kağıdı Alternatiflerinde Çeşit Çok Fazla para harcamadan evinizi son derece şık bir görünüme kavuşturmanız, duvar kağıdı ile mümkün. Eskiye oranla çok daha fazla modele ve tasarıma sahip olan ürünler, ithal duvar kağıdı alternatifi sayesinde değişik beğenilere hitap etmektedir. Ev duvar kağıdı anlamında da mevcut modeller içinden seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra odaların yapısına göre duvar kağıtları mevcuttur. Her odada aynı tip bir duvar kağıdını kullanmak çok mantıklı değildir.

Duvar Kağıdı Hangi Türlere Sahiptir?

Vinil Duvar Kağıdı: İthal bir üründür. Son derece kaliteli olmasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlar için uygun bir üründür. Bunun yanı sıra üzerinde pvc mevcuttur. Banyo duvar kağıdı olarak da kullanılabilir. Başka alanlar için de uygun bir üründür.

Tekstil Duvar Kağıdı: Keten, ipek ya da pamuktan üretilmiştir. Değişik türleri mevcuttur. Hem darbeye hem de güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Canlı duvar kağıdı gibi farklı opsiyonları vardır. Bu şekilde satın alınabilir. Fiyatı, diğer duvar kağıtları ile kıyaslandığı zaman biraz daha yüksektir.

Akustik Duvar Kağıdı: Ses geçirmeyen bir üründür. Her yerde kullanılabilir. Günümüzde genellikle konferans salonları içinde tercih edilir. Ancak bazı aileler, bebek odası duvar kağıdı olarak bu ürünü satın alırlar. Bu sayede bebeğin gürültüden etkilenmesi gibi bir durum ortadan kaldırılır.

Tüm bunların dışında kullanım alanına ve desenine göre de duvar kağıtları bulunmaktadır. Bu anlamda eskitme duvar kağıdı gibi bir ürün vardır. Hem şık hem de nostaljiktir. Bunun dışında daha değişik olarak boyanabilir duvar kağıdı ürününden bahsetmek mümkündür. Duvar kağıdı, belli bir sayıya kadar renklendirilebilir.

Duvar Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar kağıdı satın al işlemlerinde dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında kullanım alanı gelmektedir. Çünkü duvar kağıtları, kullanılacağı yere göre sınıflandırılmıştır. Bundan dolayı kullanım alanı çok önemlidir. Ayrıca temizlenmesi çok zor olmayan bir ürün satın alınmalıdır. Bunun yanı sıra fiyat da çok önemlidir. Pahalı olarak belirlenmemiş bir fiyat üzerinden hareket etmek daha mantıklıdır.

WhatsApp WhatsApp iletişim