Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı Modelleri 2018

Duvar Kağıdı Modelleri 2018
Duvar kağıdı modelleri 2018

Duvar kağıdı modelleri 2018

Duvar Kağıdı Modelleri 2018

Duvar Kağıdı Modelleri 2018 Evlerin etkili ve şık görünümünde duvar kağıtlarının yadsınamayacak kadar önemi büyüktür. Duvar dekorasyonu  duvar kağıdı duvarların dekoru için tercih edilen duvar dekorlarından birisidir. Duvar dekoru için boya ve duvar kağıdı ikilisinden genelde yararlanılır. Hangisi daha avantajlı ve kullanımı uygundur diye sorarsanız her ikisinin de artı ve eksi olduğu yönler olduğunu söyleyebiliriz. Boyanın yapılması kağıda göre biraz daha zahmetli oluşu ve boya yapımı esnasında yerlere boya kalıntılarının dökülme ihtimalinin olması kağıdı daha avantajlı konuma getirmektedir.

Duvar Kağıdı Modelleri ve Çeşitleri

Günümüzde kullanılan duvar kağıtları olarak eskiye nazaran oldukça çeşitli modeller bulunmaktadır. Farklı desen ve çeşitte pek çok duvar kağıtları kullanılarak ev dekorasyonunda oldukça şık dokunuşlar elde edilmektedir. Evin havasının olduğundan çok daha farklı ve etkili bir hale gelmesini sağlayan duvar dekorları olarak duvar kağıtları oldukça katkı sağlamaktadır. Duvar kağıdı model ve çeşitleri olarak ithal duvar kağıdı, taş desenli duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıtları, kabartmalı duvar kağıdı  gibi pek çok duvar kağıdı modelleri 2018  bulunmaktadır. Her bir modelin kendine has özelliği vardır. Örneğin taş desenli olarak kullanılan duvar kağıtları evin duvarında taş görünümü sağlarken, 3 boyutlu olarak kullanılan duvar kağıtları evin içini 3 boyutlu gibi göstermektedir.

Ekonomik Fiyata Duvarlarını Kaplatabilirsiniz

Duvar kağıtlarının avantajlarından birisi de çok daha ucuza mal olmasıdır. Ucuz duvar kağıdı olarak piyasada çok uygun fiyata satılan duvar kağıtları bulmak mümkündür. Duvar kağıdı modelleri 2018 fiyatları kağıdın kalitesine ve modeline göre de değişiklik göstermektedir. Bu açıdan öncelikle nasıl duvar kağıdı istediğinizi hesap etmelisiniz. Duvar kağıdınızı ekonomik mi yoksa görsellik açısından modeli mi önemli bunu önce düşünmelisiniz.

Manzara Duvar Kağıtları

Evlerinin dekorunda duvar kağıdı kullanmak isteyenler için başka bir alternatif olarak manzara duvar kağıtları düşünülebilir. Son zamanlarda en çok revaçta olan ve tercih edilen duvar kağıdı modellerinden birisi olarak manzara desenli duvar kağıtları tercih edilmektedir. Doğa ve manzara sevenler için evlerinin havasını manzara resmi ile dekore etmek isteyenler için manzara dekoru sağlayan duvar kağıtları idealdir.

Neden biz?

  • Garanti kapsamında uygulaması yapılır
  • Hızlı ve temiz işçilik
  • Ücretsiz keşif
  • Dekor fikirleri
  • Kaliteliz hizmet
  • Yaptıgımız işe sahiplenmekdua

Duvar kağıdı modelleri 2018 kataloguna bakmak için tıklayınız

WhatsApp WhatsApp iletişim