Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı Türleri Çok Şık

Duvar Kağıdı Türleri Çok Şık

Duvar Kağıdı Türleri Çok Şık

ofis-duvar-kagidi-modelleri

ofis-duvar-kagidi-modelleri

Duvar Kağıdı Türleri Çok Şık, otantik ya da modern bir görünüm elde etmenin yolu, kullanılacak olan duvar kağıdından geçmektedir. Buna göre ev duvar kağıdı modelleri, artık çok değişik renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Şirketimiz, bu hususta oldukça profesyonel davranarak, ithal duvar kağıdı seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Kaliteli olan ürünlerimiz, çok değişik beğenilere hitap etmektedir. Odaların yapısına uygun duvar kağıtları sayesinde son derece şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Duvar kağıdı çeşitlerine göre bir fiyat söz konusu olabilmektedir. Çünkü her duvar kağıdı için farklı bir hammadde kullanılmaktadır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

  • Tekstil tabanlı olarak bilinen duvar kağıdı, son yıllarda son derece popüler bir hale gelmiştir. Çok uzun yıllar boyunca bu ürünü kullanmak mümkündür. Maliyeti ise yüksektir. Genellikle işyerleri için kullanılmaktadır.

  • Bebek odası duvar kağıdı için akustik adı verilen ürün tercih edilebilir. Çünkü bu duvar kağıdı, her türlü gürültüyü başarılı bir şekilde izole etmektedir. Bu sayede gürültünün bebeği rahatsız etmesi de önlenmektedir. Ürünün bir diğer kullanım alanı ise konferans salonlarıdır.

  • Vinil duvar kağıtları çok popülerdir. PVC ile kaplanmaktadır. Ruloların arasında bir boşluk söz konusu değildir. Şık türleri mevcuttur.

  • Bunun yanı sıra türüne ve desenine göre duvar kağıtları da mevcuttur. Son derece otantik olan mekanlarda kullanım için eskitme duvar kağıdı tercih edilebilir. Özel bir sistem ile ürün üzerinde eskitme uygulanmıştır.

  • Modern olarak tabir edilen canlı duvar kağıdı ise değişik ve gerçekçi bir görünüme sahiptir. Birçok farklı figürden oluşabilmektedir. İlgi çekmek için büyük mekanlarda kullanılabilmektedir.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıtlarında fiyatların belirlenmesi, tercih edilen malzeme ile paralellik arz etmektedir. Klasik olarak tabir edilen kağıt duvar kağıtlarının fiyatı çok pahalı değildir. Biraz daha yüksek ücretlere sahip olanlar ise pvc kaplama olanlardır. Çünkü bu ürünün dayanıklılık süresi çok uzundur. Bu sayede yıllarca bozulmadan kalabilmektedir. Tekstil duvar kağıdı alternatifini de tercih edebilirsiniz. Duvar kağıdı satın al sayesinde ürüne kavuşmanız çok kolay olacaktır.

WhatsApp WhatsApp iletişim