0 551 254 13 36
Duvar kağıdı
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı Ustası Beylikdüzü

447 kez görüntülendi

Duvar kağıdı ustası Beylikdüzü sıva badana ya da duvar boyası yerine duvara yapıştırılan desenli ya da düz kağıtlarınızı yani duvar kâğıtlarını en kaliteli şekilde uygular. Duvar kağıtları günümüzde pek çok yerde talep ediliyor. Boyanabilir duvar kâğıtları yerli duvar kâğıtları desenli ya da desensiz duvar kâğıtları ithal duvar kâğıtları gibi pek çok duvar kağıdı modelleri mevcuttur. Bu sektör gelişme gösterdikçe kâğıt markaları da artmaya devam ediyor.

Duvar kağıdı Uygulanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Dijital Baski Duvar Kagidi 1024x683

Duvar kağıdı ustası beylikdüzü

Duvar kağıdı ustası Beylikdüzü duvar kağıdı uygulamak kolay gibi görünse de uygulama işi oldukça zordur. Tutkal birleşim yerleri desen tekrarı uygulamaları gibi pek çok ince ayrıntısı yer alıyor. Bu işlemlerin duvar kağıdı ustası Beylikdüzü gibi uzman tarafından yapılması önerilir.

Duvar kağıdı uygulanacak duvarın düz olup olmaması kâğıt yapıştırılmadan evvel kontrol edilmesinde fayda vardır. Duvarın düz olup olmadığını kontrol etmek için terazi kullanılması gerekir. Hava boşluklarının ve birleşim yerlerinin kontrolü mala ile tamir edilmesi gerekir.

Duvar kağıdı Mı Yoksa Duvar Boyası Mı Daha Uygun?

Ozel Baski Duvar Kagidi

Duvar kağıdı ustası beylikdüzü

Duvar kağıdı boyaya göre oldukça ekonomik bir üründür. Kullanım suresi yaklaşık olarak 10 veya 15 sene olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Günümüz duvar kağıdı üreticileri bu süreği garanti süresi kapsamında tutuyor. Duvar kağıdı Beylikdüzü firması almış olduğunuz duvar kağıtlarına garanti uygulayacaktır.

Duvar kağıdı Temizliği Nasıl Yapılır?

Duvar kağıtlarının bakımı çok kolay olması ile beraber ıslak ya da nemli bir sünger yardımı ile kolayca temizliğini yapılabilir. Silme suyunu hazırladıktan sonra bezi normal sıkarak silme işini yapmanız tavsiye edilir. Silmekte kullandığınız bezi aşırı ıslak bir şekilde duvarı silmemeniz gerekir. Duvar kağıdınız kumaş ya da kadife duvar kağıtlarından ise elektrik süpürgesi yardımı ile veya fırça ile temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Yüzeylerde Duvar kağıdı Uygulanması Olmaz?

Panel, fayans, ahşap, seramik yeni sıvanmış duvar gibi yüzeylerde duvar kağıdı uygulaması yapılmaz. Nem ya da rutubeti bir ortama duvar kağıdı işlemi uygulanacaksa tamirat işlemi yapılması gerekir. Rutubetli bir duvara duvar kağıdı uygulanırsa kâğıtlar duvara yapışmaz. Onun için ilk önce duvar kağıdı uygulanacak yerin tamirat ve işlem görmüş olması gerekir.

Nemli olan duvara tamirat işlemi esnasında astar çekilir düzenleme ve tamirat uygulanır daha sonra zemin duvar kağıdına uygun hale getirilir. Tamirat ve işlem uygulanmış her zemine duvar kağıdı uygulaması yapılır. Duvar kağıdı ustası Beylikdüzü firması size bu konuda yardımcı olacaktır.

Duvar kağıdı Seçimi

Duvar Kadigi Modelleri Goz Kamastiriyor 1024x576

Duvar kağıdı ustası beylikdüzü

İlk önce mekân ve yüzey duvar kağıdı işlemine uygun mu bunu araştırmak gerekir. Plastik ve saten boyalı duvarlar alçı sıva çekilmiş dönüşüm astarı uygulanması yapılmış pürüzsüz yüzey var ise duvar kağıdı uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Duvar kağıdı seçiminde tamamen genel konseptiniz oldukça önemlidir. Kataloglar ve internet sitelerinden kendi tarzınıza ve zevkinize uygun duvar kağıdı seçimleri yapabilirsiniz.

Duvar kağıdı Sökme İşlemi Nasıl Yapılır?

Duvar kağıdı sökme işlemi oldukça zor ve uğraştırıcı olduğundan için çoğu kişi kağıdı sökmek yerine üzerine su bazlı boya ile boyamayı tercih ediyor. Duvar kağıdı sökmek oldukça uğraştırıcı bir iş olan sökme işlemi gerek evin duvarlarını boyamak gerek uyguladığınız duvar kağıdını beğenmemek gibi birçok sebebe dayalı olabiliyor.

Bazı durumlarda iyi ustaları bile zorlayan duvar kağıdı sökme işlemi için ilk önce zemini poşetlemeniz gerekir. Daha sonra ılık suyu kovaya doldurarak fırça veya sünger yardımı ile duvar kağıdını bol su ile ıslatın bir duvarı ıslatıp diğerini ıslatırken ilk ıslanmış olduğunuz duvarı sökme işlemine hazır olacaktır. Duvar kağıdı ustası Beylikdüzü firması size kaliteli hizmet sunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Arayın Whatsapp