Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıdı Ustası İstanbul

Duvar Kağıdı Ustası İstanbul
Duvar kağıdı ustası istanbul

Duvar kağıdı ustası istanbul

Duvar Kağıdı Ustası istanbul 

duvar kağıdı ustası İstanbul Duvar yüzeyini korumanın yanı sıra, duvar boyalarına alternatif olarak en çok tercih edilen malzemelerin başında duvar kağıdı geliyor. Duvar kağıtları; uygulama kolaylığı, kolay temizlenmesi, boyaya göre koku yapmaması ve dekorasyon konusunda da oldukça tercih ediliyor. duvar kağıdı ustası İstanbul olarak, duvar kağıdı seçiminizin zevkinize uygun olmasına ve duvarların durumuna göre seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan temizlenebilen ve yüzlerce çeşit bulunan modellerimizle bulunduğunuz mekana yeni bir soluk getiriyoruz.

Duvar Kağıdında Kalite

Kaliteli bir duvar kağıdı; her türlü zedelenmeye, yıpranmaya, ağarmaya ve kararmaya karşı 10 yıl ve daha fazla dayanır. Kalite bakımından düşük olan duvar kağıtların dayanma süresi ise en fazla 4-5 yıldır.

Yaşadığınız mekanlar için sonsuz tasarım imkanı sunan firmamız, evlerinizi ve iş yerlerinizi benzersiz kılarak, istediğiniz tasarımları benzersiz olarak uyguluyor. Sadece tasarım görevi görmeyen duvar kağıtlarımız, duvarlarda oluşan kabarmaları ve çatlakları da engelliyor. Duvar kağıdı ustası İstanbul olarak profesyonel bir ekiple çalışmakla birlikte, birbirinden modern ve şık tasarımlarla hayatınıza renk katıyoruz.

WhatsApp WhatsApp iletişim