Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıtları Alternatifleri Çok Fazla

Duvar Kağıtları Alternatifleri Çok Fazla

Duvar Kağıtları Alternatifleri Çok Fazla

duvar-kagidi-modelleri-istanbul

duvar-kagidi-modelleri-istanbul

Duvar kağıdı denildiği zaman artık değişik modeller, renkler ve tasarımlar gelmektedir. Ofis duvar kağıdı ve ev duvar kağıdı gibi kategoriler vardır. Çünkü meskenlerin yapısına göre bir sınıflandırma söz konusudur. Bunun yanı sıra ithal duvar kağıdı, çok pahalı olmayan fiyatı ile dikkat çekmektedir. Yerli üretim sınıfındaki ürünleri de tercih etmek mümkündür. Renk ile desen seçimi, mutlaka ev ve ofis ile uyumlu bir şekilde yapılmalıdır. Beyaz eşya ve beyaz mobilyalara sahip bir ev için beyaz duvar kağıdı uygun olacaktır. Sade olan ürün, çok şık olmasının yanı sıra eve ferahlık vermektedir. Duvar kağıdı desenli seçenekleri de tercih edilebilmektedir.

Duvar Kağıdı Türleri Nelerdir?

  • Son teknoloji ile beraber, rahatlıkla boyanabilecek duvar kağıtları da üretilmeye başlanmıştır. Buna göre boyanabilir duvar kağıdı, çok büyük bir ilgi toplamaktadır. Çünkü ilerleyen zamanlarda duvar kağıdında solma olduğunda, bu problemi boyayarak çözmek mümkündür.
  • Canlı duvar kağıdı bir diğer yeni üründür. Son senelerde birçok mekan içinde kullanılmaya başlanmıştır. Ağırlıklı olarak manzara teması işlenmiştir. Restoran ve kafeler için çok doğru bir seçim olacaktır.
  • Bebek odası duvar kağıdı noktasında özel bir şekilde dizayn edilmiş olan duvar kağıdını kullanmak, son derece akıllıca olacaktır. Bebeklerin iç dünyasına hitap eden figürler ile başarılı bir şekilde süslenmiştir. Ayrıca bazı modelleri ses izolasyon sistemine sahiptir. Böylelikle bebeğin gürültüden rahatsız olması engellenir.
  • Eskitme duvar kağıdı, eve ya da kullanılmış olan mekana çok değişik ve nostaljik bir hava katması ile bilinir. Duvar figürlü olanlar çok tercih edilir. Tuğla modelliler de mevcuttur.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıdı satın al ile sahip olduğunuz ve kaplattığınız ürünü temizlemek için dikkatli olmalısınız. Bazı duvar kağıtları çok hassastır. Kabartmalı ürünler için bu durum geçerlidir. Klasik duvar kağıtları ise daha rahat silinebilir. Bir sünger yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra sabunun dozunu da ona göre ayarlamak şarttır. Çok bastırmadan ve hafif olarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle duvar kağıdı, ışıl ışıl olacaktır.

WhatsApp WhatsApp iletişim