Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıtları Fiyatları Oldukça Uygun

Duvar Kağıtları Fiyatları Oldukça Uygun

Duvar Kağıtları Fiyatları Oldukça Uygun

Bütcenize-Uygun-Duvar-Kagidi-Bulabilirsiniz

Bütcenize-Uygun-Duvar-Kagidi-Bulabilirsiniz

Yaşanılan yerleri son derece şık göstermek çok kolaydır. Bunun için birçok değişik duvar kağıdı ürünü arasından seçim yapılabilmektedir. Bu noktada kullanılmış olan malzemeye göre duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Günümüzde ithal duvar kağıdı modelleri çok büyük bir ilgi görmektedir. Avrupa’nın dekorasyon başkentlerinden getirilen ürünler, hem çok şık hem de dayanıklıdır. Bu tip ürünleri ev duvar kağıdı olarak kullanmak mümkündür. Bunun yanı sıra sadece ofisler ve iş yerleri için üretilen duvar kağıtları da bulunmaktadır.

Duvar Kağıdı Modelleri Nasıldır?

  • Banyo duvar kağıdı, son yıllarda popüler olmuştur. Banyoların fayans bölümü yerine bu tip bir duvar kağıdı kullanmak çok daha mantıklıdır. Bunun için özel olarak üretilmiş ve suya karşı dayanıklı olan ürünler tercihe dilmektedir.
  • Duvar kağıdı genç odası için de kullanılabilir. Gençlerin ve çocukların hayal dünyası çok geniş olduğu için bu tip ürünlerde figürler çok değişik olabilmektedir. Film ya da çizgi film kahramanları, futbol ve basketbol takımlarının logo ile renklerinden üretilmiş olan birçok model mevcuttur.
  • Eskitme duvar kağıdı, özellikle ticari işletmeler için çok uygundur. Bir restoran içinde kullanıldığı zaman çok şık durmaktadır. Bunun yanı sıra bu ürün, evlerde de tercih edilebilmektedir.
  • Canlı duvar kağıdı gerçekçidir. Üç boyutlu ve ilginç bir tasarımı söz konusudur. Modern duvar kağıtları arasında en çok dikkat çeken ürünlerden birisidir. Bu noktada figür ve desene bizzat kendiniz de karar verebilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra boyanabilir duvar kağıdı adı verilen bir ürün de söz konusudur. İstediğiniz renkte bu duvar kağıdını boyayabilirsiniz. Kendisinde desenli olduğu için çok şık durmaktadır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Tekstil duvar kağıdı, en yüksek ücretli ürünlerden birisidir. İçinde kağıt yerine pamuk ya da yerine göre ipek veya keten bulunmaktadır. Bundan dolayı kullanım süresi de uzundur. Ayrıca kolayca temizlenebilir. Akustik duvar kağıdı, sesi geçirmez. Bunun yanı sıra vinil duvar kağıdı da mevcuttur. Duvar kağıdı satın al işlemleri sayesinde ürüne sahip olmanız, hiç de zor olmayacaktır.

WhatsApp WhatsApp iletişim