Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıtları Kolaylıkla Kaplanıyor

Duvar Kağıtları Kolaylıkla Kaplanıyor

Duvar Kağıtları Kolaylıkla Kaplanıyor

Duvar-kagidi-cesitleri-son-Derece-Fazla

Duvar-kagidi-cesitleri-son-Derece-Fazla

Dış mekan ile iç dekorasyonların değişmeyen malzemelerinden birisi olan duvar kağıdı, estetik bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından kullanılır. Günümüzde ithal duvar kağıdı olarak bilinen ürünler, çok fazla satın almaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizde üretilmiş duvar kağıdı modelleri de mevcuttur. Ofis ya da ev duvar kağıdı alanında, binlerce farklı model arasından seçim yapılabilir. Bu noktada zeminin özellikleri, beğeni ve zevkler ile kağıdın üretildiği malzeme dikkate alınmalıdır. Çünkü çok farklı şekillerde üretilmiş duvar kağıtları, piyasada uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmuştur. Duvar kağıdı satın al sayesinde, bu ürünlere erişim sağlamanız mümkün olacaktır.

Duvar Kağıtları Nerelerde Kullanılır?

  • Duvar kağıtları artık her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Banyo duvar kağıdı da bunlardan birisidir. Genellikle suya dayanıklı olan ürünler tercih edilmektedir.
  • Bebek odası duvar kağıdı noktasında kesinlikle kağıttan üretilmiş olanlar alınmalıdır. Bu tip ürünlerde üst üste koyulmuş iki kağıt tabaka mevcuttur.
  • Duvar kağıdı genç odası için de tercih edilebilir. Bunun için çok farklı desenlere sahip olan yüzlerce çeşit vardır. Duvar kağıdı desenli türleri, her çeşit figürü barındırabilmektedir.
  • Bunun yanı sıra son dönemde canlı duvar kağıdı adı verilen bir ürün de piyasaya sürülmüştür. 3 boyutlu olan duvar kağıdı, çok şıktır.
  • Beyaz duvar kağıdı, sadeliği sevenlerin vazgeçemeyeceği ürünlerdendir.

Duvar Kağıdı Türleri Nelerdir?

Eskitme duvar kağıdı, farklı bir ürün olarak bilinmektedir. Değişik bir malzeme kullanılmıştır. Ürün yeni olmasına rağmen, sanki çok uzun yıllar önce üretilmiş gibi bir görünüme sahiptir. Oldukça dayanıklıdır. Kabartmalı duvar kağıdı ise pasta boya ve üç boyutlu renkler tercih edilerek üretilmiştir.

Boyanabilir duvar kağıdı ise son teknoloji ile üretilerek piyasaya sunulmuştur. İstediğiniz zaman ve istediğiniz rengi kullanarak bu duvar kağıdını boyayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün hiçbir zaman bozulmaz.

Bir duvar kağıdının ömrü ortalama olarak 15 yıl civarındadır. Ancak bu süre kullanıma göre değişmektedir. Periyodik aralıklar ile temizlenen duvar kağıtları, daha uzun ömürlü olabilmektedirler. Bundan dolayı ürünü bakımı çok önemlidir.

WhatsApp WhatsApp iletişim