Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları uzun yıllar boyu CAFE, restoran, ofis, iş yerleri, evler, oteller gibi pek çok yerde tercih edilmektedir. Duvar kağıdı, kullanım süresi açısından boyaya göre daha ekonomiktir. Boyayı daha sık yaptırmak gerekirken, duvar kağıdı uygulanan odalarda 10-15 yıl kullanılabilir. Duvar kağıtları’nın bozulan yerlerinde rahatlıkla tadilatı yapılabilmektedir.

İthal Duvar Kağıdı Uygulaması

Duvar kağıdı uygulaması kolay ve pratiktir. Lakin yine de uzman ekipler tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Çünkü  kullanımında tutkaldan tutun da desen tekrarına kadar profesyonel çalışma önemlidir.

Duvar Kağıdı Satın Alırken Nerelere Dikkat Edilir?

Duvar kağıtları satın alırken dikkat etmeniz gerekenler; naylon olmamasına, kumaş dokulu ve elyaf olmasına dikkat edilmelidir. Bilhassa çocuk ve bebek odalarına duvar kağıdı uygulaması yapılacaksa, nefes alabilir özellikte olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıtları temizliğinde çok sık yapılması gereken bir işlem yoktur. Temizlik yapılması gereken durumlarda nemli bir bez veya sünger yardımıyla temizlenebilir. Tekstil taban modellerde fırça yardımıyla tozu alınarak temizlik yapılabilir.

Geçmişten buyana farklı alanda kullanılan farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Bunlar;

Her ihtiyaca uygun duvar kağıdı tüketicinin ihtiyacına göre çeşitlilik göstermektedir.

WhatsApp WhatsApp iletişim