Sosyal Medya Hesaplarımız

Ev Tadilatı

Ev Tadilatı
Ev tadilatı

ev-tadilati

EV TADİLATI

Ev tadilatı; eskimiş evlerinizi yenilemek ve yaşam alanlarını daha ferah, daha temiz ve daha kullanışlı hale getirmek için önceden iç mimari tasarımını bilgisayar ortamında çizerek beğendirdiğimiz iç mimari tasarımını pratik dökerek  hayalinizdeki evi tasarlıyoruz.

İstisnasız evin her alanın ayrı ayrı kullanım özelliği vardır. Ev tadilatı yapmadan önce banyo’nun, mutfağın, salonun, çocuk odası‘nın ve yatak odası‘nın önceden bilgisayar ortamında iç mimari çizim ile tasarlanması önemlidir.

Tasarımın önemi: banyo duşa kabin, klozet, banyo dolabı, banyo süzgeci, banyo seramik modeli ve banyo asma tavanı‘nın yapılmadan önce 3dmax çizimin’de daha ferah ve daha şık görünüm el ermemizde önemli bir unsrdur.

mutfak-tadilati

mutfak-tadilati

EV TADİLATIN’DA MUTFAK İÇİN İÇ MİMARİ ÇİZİM’İN ÖNEMİ

Mutfağın en ferah ve en kullanışlı hali alabilmesi için mutfağın yerini belirlemek önemlidir.

Ev tadilatında daha önce yanlış yerde  yapılmış olan mutfağın yerini değiştirmek

Tesisatı’nın, elektirği’nin ve altyapısı’nın yerini değiştirip yenileyerek kırılacak olan yerleri de onarmak ev tadilatı esnasında yapmak daha uygundur.

Mutfak ölçücünün, ankastrenin, fırının, bulaşık makinasının, buzdolabı, kiler gibi murfak aksesuarlarının yerini belirlemede 3dmax çizimi çok önem azr ediyor.

 

WhatsApp WhatsApp iletişim