Sosyal Medya Hesaplarımız

Farklı Desenli Duvar Kağıtları ile Ortamın Havasını Değiştirebilirsiniz

Farklı Desenli Duvar Kağıtları ile Ortamın Havasını Değiştirebilirsiniz

Duvar kağıdı ustası

Duvar kağıdı ustası, bir evi en güzel gösteren ürünlerin başında duvar kağıdı gelmektedir. Aslında duvar kağıdı, son derece köklü bir geçmişe sahiptir. Çok eski yıllardan beri birçok yapının içinde kullanılmaktadır. Genellikle klasik olarak tabir edilen ve beyaz duvar kağıdı şeklinde olan ürünler, son yıllarda daha modern ve ilgi çekici tasarımlara kavuşmuştur. Bunun en büyük nedeni ise ithal duvar kağıdı olarak bilinen ürünlerin piyasaya girmesidir. Günümüzde duvar kağıdı, her yapı içinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Ev duvar kağıdı en çok kullanılan alan olsa da; restoran, okul ve konferans salonlarında da duvar kağıdına rastlamaktayız.

Duvar Kağıdı Modelleri Nasıldır?

  • Eskitme duvar kağıdı, en sık tercih edilen modellerden birisidir. Son derece şık görünümü vardır. Klasik ve otantik bir hava katar.
  • Duvar kağıdı desenli olarak da üretilir. Her beğeniye uygun bir duvar kağıdını bulabilirsiniz.
  • Bebek odası duvar kağıdı, daha sevimli figürler ile tasarlanmıştır. Bebeklerin odası için mantıklı bir tercih olacaktır.
  • Bunun yanı sıra banyo duvar kağıdı da mevcuttur. Suya dayanıklılığı sayesinde hiç bir şekilde zarar görmeyen bu ürün, evinizin banyo bölümüne çok farklı bir hava katacaktır.
  • Ayrıca duvar kağıdı seçimini bizzat kendiniz yaparken, özel sipariş de verebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

En pahalı duvar kağıdı hangisi diye sorulacak olursa, pamuk ya da ipekten yapılmış olan ürünü söyleyebiliriz. Çünkü but tip duvar kağıtları tam anlamı ile özeldir. Ayrıca kullanımı hem kolay hem de çok uzun ömürlüdür. Bir diğer duvar kağıdı ise Pvc kaplaması ile dikkat çekmektedir. Fiyatı orta hallidir. Duvar kağıdı satın al noktasında bu verilere bakmak gerekir.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıdı, kullanıma bağlı olarak kirlenebilir. Bu durum son derece normaldir. Ancak rahatlıkla kiri temizleyebilirsiniz. Bu noktada sabunun yanı sıra süngerin de kullanılması şarttır. Sünger, yapısı itibari ile çok yumuşak bir temizleme malzemesidir. Bu sayede sünger ile duvarlara zarar verilmeze. Ancak yine de dikkatli olmakta fayda vardır. Bastırma işlemine çok başvurmadan temizlemek mümkündür.

 

WhatsApp WhatsApp iletişim