fbpx
0544 527 49 52
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Eminel yapı Hakkında

Firmamız proje kapsamında siz değerli müşterilerine çok daha iyisini sunmak ve siz değerli müşterilerin hak ettiği gibi ürünler elde etmesini sağlamak amacıyla canla başla çalışmalarını sürdürmektedir. Ev dekorasyonu konusunda bulmak istediğiniz her şeyi en detaylı şekilde bulmak için proje öncesinde ve proje sonrasında en iyi şekilde hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Proje öncesinde firmamız siz değerli müşterilerin projeyi daha iyi anlamları açısından 3D çizim projeleri projenin öncesinde mimari tasarımlar ile proje detaylandırılarak daha anlaşılır olması sağlanmakta sonrasında da aynı şekilde proje aşamasında da özveri ve destek sağlanmaktadır. Böylece projelerin hayata geçirilmeden önce ve hayata geçirildikten sonra en iyi şekilde sizlere hizmet vermesi sağlanmaktadır. Sizlerin güven ve bizden beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için bütün gayretimizi çalışmalarımıza vermeye çalışmaktayız. Bu sayede sizler için kaliteli ürünler ortaya çıkarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlerin yaptığımız çalışmalar sonucunda ürünlerimizi memnuniyetle kabul etmeniz ve takdir etmeniz bizim en büyük başarımız ve mutluluğumuzdur. Sizlerden almış olduğumuz destek ve güven sayesinde çok daha başarılı işlere imza atmak konusunda gayretli olmaktayız.

Misyonumuz

Misyon olarak çizmiş olduğumuz çizgi kalite standartları içerisinde sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek ve sizlere hak ettiğiniz gibi işler ortaya çıkarmaktır. Bu anlamda müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. Siz değerli müşterilerin kalite standartları ile hazırlanmış hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanması adına tüm gayret ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya çalışmaktayız.

  • Hizmet sektöründe lider
  • Garantili işçilik
  • 100% Müşteri memnuniyeti
  • Hızlı çözüm ve Sonuc odaklı

Vizyonumuz

Vizyonumuz sizlere estetik ve işlevsel çözümler sunmak, yenilikçi tasarımlar ile hazırlanmış çağa özgü ürünler ortaya çıkarmak, kaliteyi elden bırakmayan ve aynı zamanda ekonomik bazda da siz değerli müşterilere en iyi şekilde davranmaktır. Sizler için olduğu kadar çalışma takımız içinde yer alan elemanlarımızın huzur ve güvenli bir çalışma ortamında çalışması bizim için önemlidir. Sizlere profesyonel hizmetler verebilmek adına kalifiyeleri elemanlar yetiştirmek yanında ilkeli, kurallara sadık ve yaptığı hizmetleri hakkı ile yerine getiren elemanlar yetiştirmek te vizyonlarımız içerisindedir.

Firma Tarihçesi

Firmamız 2012 den bu yana hizmet sektöründe Duvar kağıdı ustası , Asma tavan ustası, Muftak dekorasyon, bayno dekorasyon ve alçıpan uygulamalarında profesyonel ve uzman ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızın kapsamında yer alan firma politikası olarak önceliğimiz müşterilerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda işler çıkarabilmektir. Bu anlamda tasarımlarımızı ve projelerimizi hayata geçirirken öncelikle sizlerin neler istediğini anlamaya çalışıyor ve ona göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bizden bekledikleri güveni boşa çıkarmamak adına tüm gayretimizi kullanıyoruz. Kalite politikamız içinde ayrıca müşterilerimiz dışında çalışanlarımızın da yetenek ve gayretlerini önemsiyor, çalışanlarımızın daha iyi işler yapabilmek ve verimli işler ortaya çıkarabilmesi adına çalışma şartlarımızda da iyileştirmeler ve çok daha iyisini yapma çabasındayız. Bu anlamda firma olarak hem müşteri hem de çalışanlarımız için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Kısaca işlerimizde en yüksek kaliteyi sağlamak, daha verimli olmak ve çok daha iyi hizmetler vermek adına çalışmalarımıza büyük bir hızla devam etmekteyiz.

Kefiş ücretli mi?
Hayır ön keşif her zaman ücresiz olarak kalacaktır.

İSTANBUL'da ikamet edenler için gecerli olup yapılacak keşifler ücretsizdir..

Istanbul dışında çalışmalar yapıyor musunuz?
Evet, istanbul dışında gelecek olan tüm projelerde sözleşmeli bir şekilde keliteli hizmet veriyoruz.

 

X
Hoş geldiniz Eminel Yapı

Eminelyapı'ya hoş geldiniz.

wpChatIcon
WhatsApp WhatsApp iletişim