Sosyal Medya Hesaplarımız

Her Odaya Uygun Duvar Kağıdı Bulmak Mümkün

Her Odaya Uygun Duvar Kağıdı Bulmak Mümkün

Her Odaya Uygun Duvar Kağıdı 

duvar-kagiti-modelleri-guzel

duvar-kagiti-modelleri-guzel

Duvar Kağıdı, iç dekorasyon denildiği zaman akla gelen ilk ürün duvar kağıdı olarak bilinmektedir. Buna göre değişik türlerde üretilmiş olan birçok duvar kağıdı modeli vardır. İthal duvar kağıdı çeşitleri, hem modern hem de klasik tasarımlara sahiptir. Ev duvar kağıdı için piyasada olan ürünler ise farklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu noktada en iyi seçimi yapmak için bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Özellikle ev içinde kullanılan mobilyaların rengi ile tam bir uyum yakalamak önemlidir.

Duvar Kağıdı Modelleri Nasıldır?

  • Duvar kağıdı modelleri arasında son dönemin favori ürünlerinden birisi canlı duvar kağıdı olmuştur. Adından da anlaşılacağı gibi bu tip bir duvar kağıdı üzerine doğadan bir resim koyulur. Bu resim, çok değişik yerler içinden seçilebilir. Bir orman görüntüsü, bir gece manzarası ya da güneşin batışı gibi opsiyonlar vardır.
  • Bebek duvar odası kağıdı, özeldir. Ses geçirmeyen malzemeden tasarlanmıştır. Akustik olarak da bilinir. Figür ve desenleri çok ilgi çekicidir. Çok şık olduğu için odada güzel durmaktadır.
  • Duvar odası, sadece evler için kullanılmaz. Bu yüzden dış mekanlar için de duvar kağıdı üretimi söz konusudur. Mesela kafeler ya da restoranlar için eskitme duvar kağıdı tercihi mümkündür. Bu sayede hem nostaljik hem de otantik bir hava yaratılabilir.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıdı temizleme işlemlerinde genellikle sünger kullanılmaktadır. Süngerin yapısı çok yumuşak olduğu için duvar kağıdına hiç bir şekilde zarar vermez. Ayrıca tek başına sünger kullanımından ziyade, sabunla beraber yapılacak olan temizlik işlemleri çok daha iyi bir sonucun ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıdı satın al işlemini yapmadan önce fiyatlara bakmak mantıklıdır. Klasik kağıtlardan üretilmiş olan ürünler, cebinize çok zarar vermez. Bundan dolayı ucuzdurlar. Bunun yanı sıra en pahalı olarak tanımlanan ürün, tekstil malzemesi kullanılarak üretilmiş olanlardır. Özellikle içinde ipek ya da pamuk olan duvar kağıtları, görece biraz daha pahalıdır. Ayrıca türüne göre de değişik fiyatlar karşımıza çıkabilir.

duvar-kagiti-modelleri-guzel

duvar-kagiti-modelleri-guzel

, klasik olanlara göre pahalıdır.

 

WhatsApp WhatsApp iletişim