Sosyal Medya Hesaplarımız

İthal Duvar Kağıdı Ustası

İthal Duvar Kağıdı Ustası

İthal Duvar Kağıtları Çok Popüler

ithal-duvar-kagidi

ithal-duvar-kagidi

ithal Duvar kağıdı ustası, her çeşit yapının artık vazgeçilmez bir ürünü haline gelmiştir. Çıplak duvarlara sahip bir evde yaşamak geride kalmıştır. Bu durum işyerleri için de geçerlidir. İthal duvar kağıdı modelleri içinden seçim yaparak, en güzel ürünü satın alabilir ve yaşadığınız yerin çehresini, çok ucuza değiştirebilirsiniz. Ev duvar kağıdı konusunda alternatifler çok boldur. Buna göre evin hangi odasında duvar kağıdı kullanacaksanız, ona göre doğru bir seçim gerçekleştirmeniz gerekir. Özellikle eşyaların türü ve rengi, satına alma noktasında temel kriter olmalıdır.

Duvar Kağıdı Hangi Çeşitlerden Oluşmaktadır?

  • Duvar kağıdı türleri farklılık arz etmektedir. Eskitme duvar kağıdı bunlardan birisidir. Genellikle ahşap ya da tuğla desenlidir. Daha değişik opsiyonlar da söz konusudur. Özellikle ticari kurumlarda çok sık tercih edilmektedir.
  • Boyanabilir duvar kağıdı, son senelerin en ilgi çekici ürünüdür. Genellikle üzerinde çok net bir desen yoktur. Ancak yapısından kaynaklı desenler söz konusudur. En fazla 15 defa boyanabilir. Renk seçimi size kalmıştır.
  • Duvar kağıdı denildiği zaman canlı duvar kağıdı ismi verilen modeli de unutmamak gerekmektedir. Temelde manzara resimlerinden oluşmaktadır. Çok şık modellere sahiptir. Yatak odasında, gece temalı bir orman manzarası ya da şehir resmi tercih edilebilir. Salon ve diğer odalar için farklı alternatifler vardır. Manzara resimlerinin yanı sıra daha değişik figürler de söz konusudur.
  • Kabartmalı duvar kağıdı ise daha elit durmaktadır. Klasik ve nostaljik eşyalı evlerde kullanılır. Hem çık hem de koyu renk gibi değişik opsiyonlar vardır.
  • ithal Duvar kağıdı ustası, Duvar kağıdı yapmak gercekten profesyonellik ve maarifet isteyen ve titizlik ile yapılması gereken bir iştir. Bunun için bizimle iletişime gecerek yardım talebinde buluna bilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıdı fiyatlarının sabit olmadığını görmekteyiz. Genel olarak fiyatlar çok pahalı değildir. Buna göre en ucuz olanlar klasik kağıtlardır. Son derece sade olan duvar kağıtları, bütçenizi kesinlikle sarsmaz. Bunun yanı sıra tekstil tabanlı duvar kağıtlarının fiyatlarının biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu ürün içinde tamamen doğal olan pamuk ve ipek kullanılmıştır. Hatta keten de yapılanlar da mevcuttur. Duvar kağıdı satın al işlemi, bu özelliklere ve fiyatlara bakılarak yapılmalıdır.

WhatsApp WhatsApp iletişim