Sosyal Medya Hesaplarımız

Kağıthane Duvar Kağıdı Ustası

Kağıthane Duvar Kağıdı Ustası
Kağıthane duvar kağıdı ustası

Kağıthane duvar kağıdı ustası

Kağıthane Duvar Kağıdı Ustası

Duvarlarımızı korumanın yanı sıra dekoratif özellikleri sayesinde sanat değerler katan bir uygulama olan duvar kağıdı uygulaması Kağıthane Duvar Kağıdı Ustası olarak hizmet veren firmamız tarafından büyük bir titizlik ve özenle uygulanmaktadır. İç mekan dekorasyonunda en önemli detaylar arasında bulunan duvar kağıtları yapısı gereği uygulanmış olduğu zemini renklendirmenin yanı sıra farklı bir görüntü ve hareket de sağlar.

Duvar Kağıtları Nasıl Temizlenir?

Duvar kağıtlarının temizliğinin, ürünlerin etiketlerinde bulunan bilgiler doğrultusundan yapılması büyük önem taşır. Etiket üzerinde silinebileceği belirtiliyorsa ve duvar kağıdının silinebilir özelliği bulunuyorsa hiçbir katkı maddesi konulmadan nemli bir bez yardımıyla temizlenebilir.

Yumuşak bir fırça, sünger veya bez hafif ıslatılarak hafif bir şekilde ve bastırmadan duvar kağıdının temizliği sağlanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta renklerin ağarmasını önlemek adına temizlik sularının içerisine çamaşır suyu veya deterjan gibi ürünlerin konulmaması gerektiğidir.

Yaşamış olduğunuz mekanın duvarlarını kaplamayı düşünüyorsanız ve bunun için profesyonel bir ekipten hizmet almak istiyorsanız Kağıthane Duvar Kağıdı Ustası firmamızı büyük bir güvenle tercih edebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp iletişim