Sosyal Medya Hesaplarımız

Kaliteli Duvar Kağıtları Uzun Yıllar Kullanılabiliyor

Kaliteli Duvar Kağıtları Uzun Yıllar Kullanılabiliyor

Kaliteli Duvar Kağıtları Uzun Yıllar Kullanılabiliyor

boyanabilir duvar kağıdı koçtaş,

boyanabilir duvar kağıdı 

Duvar kağıdı, son senelerde en çok tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir. Bir evin dekorasyonunu yapmak çok pahalıya mal olabilir. Ancak bu sorunu kısa bir zaman dilimi içinde düşük ücretle yapmak, duvar kağıdı satın almakla mümkündür. Bunun yanı sıra ev duvar kağıdı konusunda artık alternatif sayısı çoğalmıştır. Çünkü ithal duvar kağıdı modelleri, şirketimiz tarafından satılmaktadır. Bu sayede, Avrupa’nın en popüler ve en çok tercih edilen duvar kağıtlarına çok rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Çok sade bir kullanım için beyaz duvar kağıdı satın alınabilir. Daha değişik renkler, desenler, figürler ve malzemeler de söz konusudur.

Duvar Kağıdı Türleri Nelerdir?

  • İhtiyaca göre üretilmiş olan birçok değişik duvar kağıdı türü vardır. Bu anlamda mekanın yapısı dikkate alınmaktadır. Canlı duvar kağıdı, her yerde kullanılabilir. Ev ve ofis için uygundur. Bunun yanı sıra kafe ve restoranlarda da tercih edilebilir. Canlı duvar kağıdı, kent ya da kır manzaralarından oluşabilir. Deniz ve okyanus manzaraları da ilgi çekicidir.
  • Boyanabilir duvar kağıdı ile normal bir şekilde badana yapılabilmektedir. Badana ve boyama işlemlerini, duvar kağıdının üzerinden, en çok 15 defa olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra boyada renk seçimi, duvar kağıdı ile uyumlu olmalıdır.
  • Eskitme duvar kağıdı, otantik ortamların artık vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Buna göre bir kafe, bir restoran ya da evin herhangi bir bölümünde eskitme adı verilen duvar kağıdını kullanmak çok zor olmayacaktır. Eve ya da mekana, çok eski yıllardan kalmış bir mesken havası verilebilir.

Bu anlamda tercih yaparken, beğenilerinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Duvar Kağıdı Fiyatları Nasıldır?

Duvar kağıdı satın al noktasında fiyatların farklılık gösterdiğini görmekteyiz. Buna göre ürünlerde tercih edilen malzeme, ücreti de aşağı ya da yukarıya çekebilmektedir. Tekstil hammaddesi kullanılarak üretilmiş olan duvar kağıtlarının maliyeti biraz daha yüksektir. Çünkü bu tip bir ürünün içinde ipek vardır. Keten modeller de mevcuttur. Pamuktan üretilmiş olan duvar kağıdı bir başka opsiyondur. Bunun dışındaki modellerde ise fiyatlar çok pahalı değildir.

WhatsApp WhatsApp iletişim