Sosyal Medya Hesaplarımız

Ledli Asma Tavan

Ledli Asma Tavan
asma-tavan

asma tavan kutu bandı

Ledli asma tavan 

Ledli asma tavan Günümüzde ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen dekorasyon tasarımlarından biri olan asma tavan modelleri oldukça ilgi toplamaktadır. Ev, ofisi AVM, sinema salonu gibi pek çok yerlerde asma tavan tasarımlarından dekorasyon amaçlı yararlanılmaktadır.

Galvaniz saç üzerine alçıpan tekniği kullanılarak yapılan asma tavan tasarımları sadece tavan dekorasyonunda değil aynı zamanda duvar dekorasyonu olarak TV ünitesi, kitaplık, aksesuar koymak için şık büfe yapımı gibi çok çeşitli amaçlarda yapılmak üzere dekorasyon öğesi olarak tercih edilmektedir.

Asma Tavan Çeşitleri

İç mekanların havasını daha etkileyici kılmak ve estetik ve mimari açıdan ortama güzellik katmak açısından asma tavan tasarımları dekorasyonlarda tercih edilmektedir.

Asma tavan tasarımı olarak nasıl bir dekorasyon yapıldığı tamamen size mimari estetiğin sunumuna bağlıdır. Çeşitli yerlerde dekor amaçlı kullanılan asma tavan çeşitleri olarak pek çok asma tavan tasarımlarına rastlamak mümkündür. Bunlar içinde taşyünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpan asma tavan gibi modelleri sayabiliriz.

Asma Tavan Led

Asma tavan tasarımları için dekor amaçlı tercih edilen öğelerden birisi de led ışık tasarımıdır. Asma tavan led olarak led ışık mekanizması kullanılarak yapılan asma tavan tasarımları ile iç dekorasyonda muhteşem bir estetik görünüm yakalamak mümkündür. Asma tavan uygulamasında led ışık mekanizması kullanılacağı zaman dikkat edilmesi gereken doğru ve etkili bir şekilde ışık ayarlamasını yapabilmektedir.

Işığın doğru ve etkili bir şekilde kullanılması zor ve profesyonel bir tecrübe gerektireceği için, led ışık uygulamasında uzman elinin değmesi önemlidir. Çünkü sadece led ışık uygulamasında sadece aydınlatma değil, tavan havalandırması, yangın dedektörü gibi sistemlerin de doğru şekilde montajı önemlidir.

Asma Tavan Avcılar

Asma tavan sistemleri olarak ülkenin pek çok yerinde bu sistem çalışmaları ve uygulamaları yapılmaktadır. Asma tavan Avcılar olarak İstanbul’un Avcılar semtinde de bu asma tavan ile ilgili çalışmalar uzman ve profesyonelce yapılmaya çalışılmaktadır.

Bu bölgede oturanlar için tavan ve duvar dekorasyon, uygulamalarında yararlanmak üzere asma tavan dekorasyonu çalışmaları en iyi ve kaliteli bir şekilde yapılmaya çalışılmaktadır.

Buradan ilgili kişilerle temas kurarak istediğiniz yerde kullanmak üzere asma tavan uygulamaları için destek sağlayabilirsiniz.

 

WhatsApp WhatsApp iletişim