fbpx
0544 527 49 52
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

06 Mart 2018
4 kez görüntülendi
Oturma salonu asma tavan modelleri

Oturma salonu asma tavan modelleri

Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

Günümüzde ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen dekorasyon tasarımlarından biri olan Oturma Odası Asma Tavan Modelleri oldukça ilgi toplamaktadır. Ev, ofisi AVM, sinema salonu gibi pek çok yerlerde asma tavan tasarımlarından dekorasyon amaçlı yararlanılmaktadır. Galvaniz saç üzerine alçıpan tekniği kullanılarak yapılan asma tavan tasarımları sadece tavan dekorasyonunda değil aynı zamanda duvar dekorasyonu olarak TV ünitesi, kitaplık, aksesuar koymak için şık büfe yapımı gibi çok çeşitli amaçlarda yapılmak üzere dekorasyon öğesi olarak tercih edilmektedir.

Asma Tavan Çeşitleri

İç mekanların havasını daha etkileyici kılmak ve estetik ve mimari açıdan ortama güzellik katmak açısından asma tavan tasarımları dekorasyonlarda tercih edilmektedir. Asma tavan tasarımı olarak nasıl bir dekorasyon yapıldığı tamamen size mimari estetiğin sunumuna bağlıdır. Çeşitli yerlerde dekor amaçlı kullanılan asma tavan çeşitleri olarak pek çok asma tavan tasarımlarına rastlamak mümkündür. Bunlar içinde taşyünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpan asma tavan gibi modelleri sayabiliriz.

Asma Tavan Ledli

Asma tavan tasarımları için dekor amaçlı tercih edilen öğelerden birisi de led ışık tasarımıdır. Asma tavan ledli olarak led ışık mekanizması kullanılarak yapılan asma tavan tasarımları ile iç dekorasyonda muhteşem bir estetik görünüm yakalamak mümkündür. Oturma Odası Asma Tavan Modelleri uygulamasında led ışık mekanizması kullanılacağı zaman dikkat edilmesi gereken doğru ve etkili bir şekilde ışık ayarlamasını yapabilmektedir. Işığın doğru ve etkili bir şekilde kullanılması zor ve profesyonel bir tecrübe gerektireceği için led ışık uygulamasında uzman elinin değmesi önemlidir. Çünkü sadece led ışık uygulamasında sadece aydınlatma değil, tavan havalandırması, yangın dedektörü gibi sistemlerin de doğru şekilde montajı önemlidir.

Asma Tavan Avcılar 

Asma tavan sistemleri olarak ülkenin pek çok yerinde bu sistem çalışmaları ve uygulamaları yapılmaktadır. Asma tavan Avcılar olarak İstanbul’un Avcılar semtinde de bu asma tavan ile ilgili çalışmalar uzman ve profesyonelce yapılmaya çalışılmaktadır. Bu bölgede oturanlar için tavan ve duvar dekorasyon uygulamalarında yararlanmak üzere asma tavan dekorasyonu çalışmaları en iyi ve kaliteli bir şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Buradan ilgili kişilerle temas kurarak istediğiniz yerde kullanmak üzere asma tavan uygulamaları için destek sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

    X
    Hoş geldiniz Eminel Yapı

    Eminelyapı'ya hoş geldiniz.

    wpChatIcon
    WhatsApp WhatsApp iletişim