Sosyal Medya Hesaplarımız

Özel Baskı Duvar Kağıdı

Özel Baskı Duvar Kağıdı
ozel-baski-duvar-kagidi

ozel-baski-duvar-kagidi

Özel Baskı Duvar Kağıdı

 

Özel baskı duvar kağıdı ile dilediğiniz görseli, istediğiniz boyutlar kullanarak mekanlarınıza özgü nitelikte tasarlayın! Bunu yaparken tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmaktır.

 

Hayatınızın yarısından fazlası ev ve iş yerinde dört duvar arasında geçiyor! Kendinizi hiçbir yere ait hissetmediğinizde sayısız şehirler, doğa manzaraları, tekstür, renkler, doğal yaşam, hayvanlar, sanatsal çalışmalar ve uzay gibi çok beğendiğiniz bir fotoğrafla süslemek istiyorsanız, dijital baskı imdadınıza koşuyor.

 

Evinizin veya ofisinizin duvarlarını artık dilediğiniz bir fotoğrafı seçerek, duvar kağıdı haline getirmemiz mümkündür. Daha özel hissetmek, yaşam kalitenize ya da iş verimliliğinize katkıda bulunmak kısacası fark yaratmak için hayallerinizi hayata geçirin!

 

Boş duvarlara bakmayın!

 

Kişiye özel görsel baskı duvar kağıtları modellerini seçeneklerinize ekleyebilirsiniz.

Özel tasarımlarda bulunabilir, kendi resminizi görsel olarak dijital duvar kağıdın da kullanabilirsiniz. Kişiye özel baskı duvar kağıtları ile evinize ve iş yerlerinize tarzınızı değiştirin.

 

Kişiye özel baskı duvar kağıdında dilediğiniz görseli seçtikten sonra, duvar ölçülerinizi en ve boy olarak tarafımıza bildirin! Resim üzerinde sizin ölçülerinize uygun gerekli düzenleme sağlayıp onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra siparişiniz baskı işlemine alınır. Özel tasarım baskı duvar kağıdı kategorisinde ürün fiyatlarını için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Senede bir çok kez yurt dışındaki sektör fuarlarını ziyaret edip, yenilikleri takip ediyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda bu ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Binlerce çeşit desen, doku ve renk seçeneği ile siz de stil sahibi mekanlara kavuşun.

 

Sizi yansıtan en güzel anılarınızı yaşatan fotoğraflarınızı da duvar resmine dönüştürüp, evinizin havasını özel baskı çeşitleri ile değiştirin!

 

Özel baskı duvar kağıtları aslında daha çok yeni bir teknolojidir. Bu teknolojide dilediğiniz resim dijital ortamda özel bir malzemeye basılıyor. Hangi resmi seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Hem hazır ürünlerden seçim yapıyor, hem de sizin için özel önem taşıyan tasarımlar üretilip, size teslim ediliyoruz. Kumaşsı dokusuyla ve değişik desenleriyle duvarlara bambaşka bir hava verin!

 

Kendinden yapışkanlıdır, ek bir yapışkana ihtiyaç duyulmaz.

Duvar kağıdı özellikleri

  • Söküldüğünde boyanıza zarar vermez.
  • Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi.
  • Kolay temizleme ve bezle silinebilir özelliği.
  • İç dekorasyonda sade ve şık görünüm.
  • Darbeye dayanıklı özel ambalajında uygulama sağlanır.
  • Direk güneş ışığı alan ortamlara uygulanmaması tavsiye ederiz.
  • Bu şekilde çok uzun yıllar baskı canlılığını koruyabilirsiniz.
WhatsApp WhatsApp iletişim